TEKNİK DESTEK

Servis

Geniş tabanlı ürün portföyümüz esnek ve kesin şekilde teslim yapmamıza imkan vermektedir. Bunu başarmak için üretim ve danışmanlığı tak çatı altında topladık. Aynı şekilde taleplerinizi gereksiz şekilde lafı dolandırmadan işleme alabilmekteyiz.

Mümkün olan en iyi sistem güvenilirliğini garanti eden endüstriyel üretimimiz sayesinde her boyutta ısmarlama tedarik sağlayabilmekteyiz.

Teknik Destek

Söz konusu bireysel karar alma olduğunda çalışanlarımız daima bireysel kararın PV sisteminin geneli üzerindeki etkilerini hesaba katmaktadır. Sisteminizin devre bağlantıları için en güvenilir ve pahalı olmayan çözümün bulunmasından bize yardımcı olan bu kavrama "holistik görünüm" adını vermekteyiz.

Hizmet yelpazemizde sadece ürün portföyünün, kablo çaplarının veya BOS'nin değil, aynı zamanda başlangıçtan itibaren optimum karlılık hesaplamasında dahil edilmesi gereken bakım ve sürekli işletmeyle ilgili takip maliyetlerinin profesyonel analizi de yer almaktadır.

Ürün seçimi, devre şemalarının ve DC/AC dizi kutularının teknik yapılandırmasından devre şemaları ve tesisat talimatlarının izlenmesine kadar tüm konularda birlikte çalışabilmeniz için sizlere deneyimli ve nitelikli bir proje ekibini birlikte sağlayabilmekteyiz.  Bu şekilde holistik görünüm başarılı olarak PV sisteminizin verimini uzun vadede güvenilir ve ucuz şekilde optimize etmemize imkan vermektedir.

Bu prosedür, söz konusu endüstriyel kablo montajı ve anahtar kabini inşası olduğunda artan miktardaki uluslararası PV sağlayıcıları için birinci arama noktası haline getirmektedir.

Zorluklara bizimle katlanarak ödülünüzü alın.